
Парковка гараж для машинок (3 поверхи, ліфт, світло, 6 металопластикових машинок) A333-238A
Продавець: Круті тачки
2 057 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: A333-238A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Парковка гараж для машинок (3 поверхи, ліфт, світло, 6 металопластикових машинок) A333-238A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота упаковки | 540 мм |
| Длина упаковки | 140 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 410 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-09





