
Парковка гараж для машинок Вантажівка (5 машинок, світло, звук) E 7007
Продавець: Круті тачки
1 028 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: E 7007
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Парковка гараж для машинок Вантажівка (5 машинок, світло, звук) E 7007». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота в собранном виде | 270 мм |
| Высота упаковки | 215 мм |
| Длина в собранном виде | 700 мм |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина в собранном виде | 120 мм |
| Ширина упаковки | 520 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна




