
Парковка гараж для машинок (4 машинки, шуруповерт, у валізі) 269-108
Продавець: Круті тачки
900,21 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 269-108
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Парковка гараж для машинок (4 машинки, шуруповерт, у валізі) 269-108». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 285 мм |
| Длина упаковки | 435 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина упаковки | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-25
Продавець швидко зв'язався і відправив товар.Єдине зауваження,що в описі вказано наявність шуруповерта, по факту його не було в комплекті.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




