
Паркування трек для машинок (2 машинки з інерцією, запускач, оточення, у коробці) 5709
Продавець: Круті тачки
615 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 5709
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паркування трек для машинок (2 машинки з інерцією, запускач, оточення, у коробці) 5709». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 10 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина в собранном виде | 427 мм |
| Длина упаковки | 70 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 663 мм |
| Ширина упаковки | 375 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-28
Товар хорошего качества , ребенку очень понравилось Большое спасибо за быструю довставку.





