
Паркування трек для машинок (звук, автоматичний підйомник, 4 машинки, в коробці) T 917 A
Продавець: Круті тачки
1 052 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T 917 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паркування трек для машинок (звук, автоматичний підйомник, 4 машинки, в коробці) T 917 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 230 мм |
| Высота упаковки | 270 мм |
| Длина в собранном виде | 500 мм |
| Длина упаковки | 123 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 320 мм |
| Ширина упаковки | 295 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-07
Швидка відправка, трек іграшка гарної якості, все робоче, коробка ціла, рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




