
Паркування трек для машинок (з поворотом на 360, кран, машинки 4 шт, 24 предмети) P872-A
Продавець: Круті тачки
702 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: P872-A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паркування трек для машинок (з поворотом на 360, кран, машинки 4 шт, 24 предмети) P872-A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 270 мм |
| Длина упаковки | 455 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




