
Полиця для взуття на 4 полиці 20 x 64 x 64 см Shoe Rack Полиця для взуття на 12 пар
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SR14/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Полиця для взуття на 4 полиці 20 x 64 x 64 см Shoe Rack Полиця для взуття на 12 пар». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Полиця для взуття на 4 яруси Shoe rack Полиця-підставка для взуття Чорний

Підлогова полиця для взуття на 5 полиць 54х28х105 см New shoe rack Поличка-підставка для взуття

Підлогова металева полиця для взуття 5 ярусів 76х59х21 см Shoe rack BLACK

Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 3 секції Біло-зелена Складана полиця для взуття
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 4 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Производитель | Springos |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 640 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Высота | 640 мм |
| Корпус | пластик |
| Фасады | пластик |
| Полки | металл, пластик |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


