
Полиця для взуття в передпокій на 5 ярусів WJ-17D-58CM 60х58х20 см Полиця-підставка для взуття
Продавець: Kanctovar
349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 16588/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Полиця для взуття в передпокій на 5 ярусів WJ-17D-58CM 60х58х20 см Полиця-підставка для взуття». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 3 секції Біло-зелена Складана полиця для взуття

Підлогова полиця-стелаж для взуття на 4 яруси 51.1x41.5x18.4 см YH8814-5 Полиця для взуття в передпокій

Підлогова полиця для взуття на 4 смужки 54х28х87 см New shoe rack Полка-підставка для взуття

Підлогова металева полиця для взуття 5 ярусів 76х59х21 см Shoe rack BLACK
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 5 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Высота | 200 мм |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Корпус | алюминий |
| Фасады | пластик |
| Полки | пластик |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-13
сама поличка дуже сумнівна, не стійка взагалі ((



