
Полиця для взуття на 4 яруси Shoe rack Полиця-підставка для взуття Чорний
Продавець: Kanctovar
259 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 3084/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Полиця для взуття на 4 яруси Shoe rack Полиця-підставка для взуття Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Підлогова полиця для взуття на 5 полиць 54х28х105 см New shoe rack Поличка-підставка для взуття

Підлогова металева полиця для взуття 5 ярусів 76х59х21 см Shoe rack BLACK

Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 3 секції Біло-зелена Складана полиця для взуття

Полиця для взуття на 4 полиці 20 x 64 x 64 см Shoe Rack Полиця для взуття на 12 пар
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 4 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Производитель | Shoei |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 455 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Высота | 577 мм |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Зеркало | 0 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Корпус | пластик |
| Фасады | пластик |
| Полки | металл, пластик |
| Ножки | пластик |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-06
Чудові полички, в шафі порядок
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


