
Собачка робот на радіокеруванні (звуки, казка, веселі пісні, світло, трюки, українське озвучення) ТК-02490
Продавець: Круті тачки
1 004 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ТК-02490
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Собачка робот на радіокеруванні (звуки, казка, веселі пісні, світло, трюки, українське озвучення) ТК-02490». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 190 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 110 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Тип | Собака |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




