
Собачка робот на радіокеруванні (звуки, казка, веселі пісні, світло, сенсорна зона, трюки, укр) ТК-73060
Продавець: Круті тачки
1 295 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ТК-73060
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Собачка робот на радіокеруванні (звуки, казка, веселі пісні, світло, сенсорна зона, трюки, укр) ТК-73060». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 220 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 140 мм |
| Высота упаковки | 260 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Тип | Собака |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина упаковки | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-03
Переваги
Товар був у наявності




