
Спецтехніка Швидка допомога (мелодія, підсвічування, колесо вільного ходу, гумові шини) 62925
Продавець: Круті тачки
486 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 62925
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Спецтехніка Швидка допомога (мелодія, підсвічування, колесо вільного ходу, гумові шини) 62925». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 105 мм |
| Длина | 195 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скорая помощь |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-25
Весела машинка, музика, світло і танцює
2025-12-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-03
Нажаль відмовився бо мені за маленька сама пожежна машина, треба більшої
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-10
Машинка гарна , АЛЕ опис не є повністю актуальним. Я купила дитині іграшку і вона любить катати машинку( вперед-назад), а внизу посередині машинки блок з колесами що унеможливлює її катання самостійно . Згідно опису я вважала що це звичайна машинка з звуком та світловими ефектами, а ця машинка самостійно катається , є блок який натягається на ці колеса , але розкачувати ії як звичайну машинку не вийде. Це потрібно вказувати в описі
Переваги
Швидко відправили




