
Спецтехніка Швидка допомога (світлові та звукові ефекти, двері) CLM - 61 K
Продавець: Круті тачки
369 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CLM - 61 K
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Спецтехніка Швидка допомога (світлові та звукові ефекти, двері) CLM - 61 K». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 140 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скорая помощь |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




