
Стійка-вішалка для одягу 170см (16 гачків), до 30 кг, Сріблястий / Підлогова вішалка-тринога для верхнього одягу
Продавець: GoodChoise
535,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457745803
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стійка-вішалка для одягу 170см (16 гачків), до 30 кг, Сріблястий / Підлогова вішалка-тринога для верхнього одягу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Вішалка для одягу Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х60х26 см Чорна

Вішалка для одягу New Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х80х26 см

Подвійна стійка-вішалка для одягу та взуття, на коліщатках, 143×96 см / Підлогова вішалка / Стійка для одягу

Телескопічна стійка-вішалка для одягу Double Pole Small
📋 Технічні характеристики
| Вес | 1.3 кг |
| Высота | 1700 мм |
| Количество крючков | 16 |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Назначение | Универсальная |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Цвет | Серебристый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-25
Не рекомендую.Кріплення неякісне. Золотисті деталі виявилися пластиковими, фарба, ймовірно, буде облізати та стиратися. На товарі вже були подряпини, також він прийшов брудний і в пилюці. Якість дуже погана. Розчарована покупкою.
Переваги
Товар не відповідав опису