
Вішалка для одягу Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х60х26 см Чорна
Продавець: Velotrend
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: NS560/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Вішалка для одягу Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х60х26 см Чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Вішалка стійка для одягу телескоп HALLSTEND YX9132-1 152*42*74,5 Вішалка для одягу

Вішалка для одягу New Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х80х26 см

Практична стійка вішалка для одягу та взуття Clothes Rack Up підлогова на колесах з поперечиною

Потрійна металева багатофункціональна підвісна вішалка для одягу та взуття з гачками та полицями
📋 Технічні характеристики
| Высота | 1720 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Корпус (каркас) | пластик, металл |
| Назначение | Для дома |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Фасады | сталь |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 600 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-30
2025-12-09
Замовляла поличку,все классно,швидко зібрали.Щодо доставки,все гарно доїхало,відправили через 2-3 дні,прийшлось ще раз телефонувати,дякую дівчинці оператору за ввічливість та швидкість❤️
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності