
Вішалка для одягу New Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х80х26 см
Продавець: Kanctovar
349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: NS580/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вішалка для одягу New Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х80х26 см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Вішалка стійка для одягу телескоп HALLSTEND YX9132-1 152*42*74,5 Вішалка для одягу

Практична стійка вішалка для одягу та взуття Clothes Rack Up підлогова на колесах з поперечиною

Потрійна металева багатофункціональна підвісна вішалка для одягу та взуття з гачками та полицями

Вішалка для одягу Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х60х26 см Чорна
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для дома |
| Корпус (каркас) | металл, пластик |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Высота | 1720 мм |
| Разборная конструкция | Да |
| Фасады | сталь |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-24
Переваги
Швидко відправили


