
Вішалка для одягу Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х60х26 см Чорна
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: NS560/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вішалка для одягу Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х60х26 см Чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Вішалка стійка для одягу телескоп HALLSTEND YX9132-1 152*42*74,5 Вішалка для одягу

Вішалка для одягу New Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х80х26 см

Практична стійка вішалка для одягу та взуття Clothes Rack Up підлогова на колесах з поперечиною

Потрійна металева багатофункціональна підвісна вішалка для одягу та взуття з гачками та полицями
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для дома |
| Корпус (каркас) | металл, пластик |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Высота | 1720 мм |
| Разборная конструкция | Да |
| Фасады | сталь |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-11
Очень быстро отправили товар, пришел вовремя, хорошо упакован, единственное хотелось бы чтоб полочка была повыше
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


