
Трансформер Оптимус Прайм (висота 18 см, запасна голова, шарнірні кінцівки, пластикові колеса) L 7022 D
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Трансформер Оптимус Прайм (висота 18 см, запасна голова, шарнірні кінцівки, пластикові колеса) L 7022 D». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 200 мм |
| Высота упаковки | 298 мм |
| Длина | 190 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 80 мм |
| Ширина упаковки | 10 мм |
💬 Відгуки покупців (10)
Ми у захваті , робот , просто відпад!!! Якість на вищому рівні, рекомендую усім!!! Дякую
Чудові консультанти, якість іграшки відмінна а також своєчасне надселання замовлення.
Якість товару та обслуговування на висоті, дякую.
Рекомендую цього продавця! Упакування просто відмінне: прозоре віконце подарункової коробки, в якій знаходився трансформер, було захищене з обох боків картоном і запковано в чорну пакувальну плівку, що забезпечило 100% захист коробки від пошкоджень при доставці Новою поштою. Пластик іграшки якісний, неприємний запах пластика повністю відсутній. Виконання якісне. Чудова іграшка для хлопчиків від 6 років. Розвиває логіку, моторику, просторове уявлення. Ціна зі знижкою дуже приваблива за таку деталізацію виробу. Наівть без знижки трансформер буде вартий витрачених коштів. Дитина в захопленні! Дякую!
Сподобалось.





