
Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 125х80х36 см, STL-MD 86 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл
Продавець: HUGO
3 489 ₴4 984,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234589958
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 125х80х36 см, STL-MD 86 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Туалетний столик з LED-дзеркалом і висувними ящиками 80х40х137см STL-MD 83

Туалетний столик з LED дзеркалом + 4 шухляди, 137х80х40 см, STL-MD 83 / Косметичний столик / Макіяжний стіл / Трюмо з дзеркалом

Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 128х80х35 см, STL-MD 88 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл

Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 139х80х36 см, STL-MD 84 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл
📋 Технічні характеристики
| Высота столика с учетом зеркала | 125 см |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Глубина столика | 36 см |
| Длина столика | 80 см |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Пуфик | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Тип установки консоли | напольная |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Форма фасада | прямой |
| Фасады | зеркало |
| Корпус (каркас) | МДФ |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-04
Відмовилась від товару !!! 29.11сказали що товар на складі та перевіряють на брак! 4.12 сказали що тільки отримали та перевіряють на брак! Не рекомендую.
Переваги
Відправляли довше обіцяного