
Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 139х80х36 см, STL-MD 84 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 139х80х36 см, STL-MD 84 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Туалетний столик з LED-дзеркалом і висувними ящиками 80х40х137см STL-MD 83

Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 128х80х35 см, STL-MD 87 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл

Туалетний столик з зеркалом та пуфиком, 120х80х35 см, STL-MD 85 / Трюмо з зеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл

Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 125х80х36 см, STL-MD 86 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Пуфик | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасады | зеркало |
| Длина столика | 80 см |
| Глубина столика | 36 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 139 см |
💬 Відгуки покупців (7)
Доброго дня! Нам приємно знати, що ви цінуєте нашу роботу. Дякуємо!
Замовили дитині на подарунок туалетний столик ,майже зібрали. Зрозуміли що не вистачає деталей для функціонування.Попросили відправити деталі яких не вистачає .виходить що треба самім докупити в до збирати 🫣дитина засмучена!
Столик дуже маленький,майже дитячий чи підлітковий.Якість на трієчкуВідправляли 6 днівВ цілому непогано,якщо змиритися з недоліками,але за ці гроші можна купити більш якісний товар
Отримали своє замовлення. Якість просто жахлива: на дзеркалі пляма,яка зовсім не витирається, більша половини кромки на деталях пошкоджена та здута.Деякі деталі (планки) різного кольору. Інструкція по збиранню зовсім не зрозуміла і не відповідає нумерації до деталей. Такої жахливої якості я ще не зустрічала.
Жахлива якість матеріалу, не наче спресований папір, кромка поклеяна жахливо, багато щілин. Відтінок столу відрізняється від поличок, з усіх боків видно жовті шурупи, які псують вигляд. Не вся інструкція відповідає дійсності, дизайн стільця взагалі іншого дизайну, усе у страшенній пилюці... Розміри не співпадають з тими, які зазначені на сайті!!!
Дзеркало прийшло повністю побите лежало зверху на дошках
Прийшло розбите дзеркало!