
Туалетний столик з LED дзеркалом + 4 шухляди, 137х80х40 см, STL-MD 83 / Косметичний столик / Макіяжний стіл / Трюмо з дзеркалом
Продавець: HUGO
3 689 ₴5 270 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234592134
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Туалетний столик з LED дзеркалом + 4 шухляди, 137х80х40 см, STL-MD 83 / Косметичний столик / Макіяжний стіл / Трюмо з дзеркалом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Туалетний столик з LED-дзеркалом і висувними ящиками 80х40х137см STL-MD 83

Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 128х80х35 см, STL-MD 88 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл

Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 139х80х36 см, STL-MD 84 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл

Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 128х80х35 см, STL-MD 87 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Длина столика | 80 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 137 см |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-01-04
Безответственно и некомпетентно относятся к своему товару и покупателям.Обещают отправку,но ничего не отправляют,каждый раз какая-то проблема,о которой ты узнаешь только когда пишешь сама.👎🏻
Переваги
Товару не було в наявності, Товар не відправили2026-01-02
Не отвечает, товар не отправляет….
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-12-30
Переваги
Ціна вище заявленої, Відправляли довше обіцяного2025-12-29
Пройшло біля робочого тижня, замовлення не відправили, просив скасувати вже скасовують пару днів…Не рекомендую абсолютно цього продавця, будь ласка читайте відгуки уважніше.Тут більшість відгуків саме про час очікування.Не рекомендую!!!
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-12-19
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності