
Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 128х80х35 см, STL-MD 87 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл
Продавець: HUGO
3 489,5 ₴4 985 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234589987
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 128х80х35 см, STL-MD 87 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Туалетний столик з LED-дзеркалом і висувними ящиками 80х40х137см STL-MD 83

Туалетний столик з LED дзеркалом + 4 шухляди, 137х80х40 см, STL-MD 83 / Косметичний столик / Макіяжний стіл / Трюмо з дзеркалом

Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 128х80х35 см, STL-MD 88 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл

Туалетний столик з дзеркалом та пуфиком, 139х80х36 см, STL-MD 84 / Трюмо з дзеркалом / Косметичний столик / Макіяжний стіл
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Выдвижной ящик | 5 шт |
| Пуфик | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Длина столика | 80 см |
| Глубина столика | 35 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 128 см |
| Фасады | зеркало |
| Корпус (каркас) | МДФ |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-23
ПовернулаПриїхало бите дзеркало будьте уважні перевіряйте посилку
Переваги
Товар не відповідав опису2025-12-13
Замовляла туалетний столик. За свої гроші - прекрасна річ.Продавець комунікував, про все повідомляв, питань нема
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець