
Вішалка для одягу для підлоги 110*150*40см Showay Чорна HP227
Продавець: HappyHouse
547 ₴644 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 110150VSHLK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вішалка для одягу для підлоги 110*150*40см Showay Чорна HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →
Вішалка стійка для одягу телескоп HALLSTEND YX9132-1 152*42*74,5 Вішалка для одягу

Вішалка для одягу New Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х80х26 см

Практична стійка вішалка для одягу та взуття Clothes Rack Up підлогова на колесах з поперечиною

Потрійна металева багатофункціональна підвісна вішалка для одягу та взуття з гачками та полицями
📋 Технічні характеристики
| Высота | 1500 мм |
| Крючки | металл |
| Длина | 400 мм |
| Цвет | Черный |
| Корпус (каркас) | металл |
| Ножки | металл |
| Разборная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Ширина | 1100 мм |
| Полка для обуви | 1 |
| Штанга для одежды | 1 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-18
Написано що вона повністью металева , прийшла з алюмінію і пластмаси , не рекомендую замовляти , жахливо
Переваги
Товар не відповідав опису