
Візочок для ляльок Melogo (трансформер, в69-ш37-д53см, поворотні колеса, люлька-перенесення, кошик) 9662
Продавець: Круті тачки
1 706 ₴2 305 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9662 Червоний
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Візочок для ляльок Melogo (трансформер, в69-ш37-д53см, поворотні колеса, люлька-перенесення, кошик) 9662». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Класичний візочок для ляльок з просторою люлькою і складаним капюшоном 8826H-2S Рожевий з сірим

Дитячий візочок для ляльок Melogo (регулюється ручка, кошик) 9352/011

Дитячий візочок для ляльок Melogo (3 види,люлька-перенесення, козирок) 9325

Дитячий візочок для ляльок 2в1 Melogo (3 види, трансформер) 9391
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Melogo |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 690 мм |
| Длина | 530 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Текстиль |
| Регулируемая ручка | Да |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 370 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-18
Гарна якість візочка,вічливий продавець ,все швидко отримала,дякую ,РЕКОМЕНДУЮ
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


