
Всюдихід на радіокеруванні (з вебкамерою, 2 кольори, довжина 23 см, у коробці) CX 91
Продавець: Круті тачки
1 307 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CX 91
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Всюдихід на радіокеруванні (з вебкамерою, 2 кольори, довжина 23 см, у коробці) CX 91». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Трюковий всюдихід на радіокеруванні (2 кольори, акумулятор, підсвічування, звук) M 765-23 H

Машина всюдихід на радіокеруванні (2 кольори, акумулятор 6V, підсвічування коліс, музика) UD 2196 А

Машинка перевертень всюдихід на радіокеруванні Champions з датчиком жестів і пультом Червона

Танк всюдихід на радіокеруванні СП-098 стріляє орбізами пульт браслет Червоний Лучшая цена
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 125 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 230 мм |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Дрифт/шоссейная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-10
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


