
Дитяча коляска прогулянкова (реверсивний блок) JOY Liliya 61755 Чорний
Продавець: Круті тачки
6 765 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 61755 К
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча коляска прогулянкова (реверсивний блок) JOY Liliya 61755 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Акція! Дитяча коляска прогулянкова (надувні колеса) CARRELLO Supra CRL-5510 Carbon Grey Сірий Акція до 31.03

Дитяча коляска прогулянкова CARRELLO Bravo CRL-8512 Bay Green Зелений + дощовик

Дитяча коляска прогулянкова (підсклянник, телескопічна ручка) JOY Elegans A-43081 Чорна Міккі Маус

Дитяча коляска прогулянкова JOY W 1140 Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | JOY |
| Страна производитель | Китай |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Высота в сложенном виде | 59 см |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Диаметр задних колес | 20.32 см |
| Диаметр передних колес | 15.2 см |
| Длина в сложенном виде | 32 см |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Чехол-накидка на ножки |
| Максимальный угол наклона спинки | 165 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Материал колес | Полиуретан |
| Механизм складывания | Книжка |
| Перекидная ручка | Нет |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Регулируемая подножка | Да |
| Система амортизации | Пружины |
| Состояние | Новое |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Цвет | Черный |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина в сложенном виде | 51 см |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-31
Швидко зв'язались і одразу відправили!Замовляю в цьому магазині вже вдруге і дуже задоволена, все на вищому рівні - і менеджери, і товар, і ціна👍Коляска супер🤩, як на фото, вся комплектація в наявності.Щиро дякую за виконану роботу!!!!Раджу на 💯%
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


