
Дитяча коляска прогулянкова (підсклянник, телескопічна ручка) JOY Elegans A-43081 Чорна Міккі Маус
Продавець: Круті тачки
4 216 ₴5 405 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: A-43081
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитяча коляска прогулянкова (підсклянник, телескопічна ручка) JOY Elegans A-43081 Чорна Міккі Маус». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча коляска прогулянкова (реверсивний блок) JOY Liliya 61755 Чорний

Акція! Дитяча коляска прогулянкова (надувні колеса) CARRELLO Supra CRL-5510 Carbon Grey Сірий Акція до 31.03

Дитяча коляска прогулянкова CARRELLO Bravo CRL-8512 Bay Green Зелений + дощовик

Дитяча коляска прогулянкова JOY W 1140 Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | JOY |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6.9 кг |
| Длина спального места | 76 см |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Корзина для покупок, Чехол-накидка на ножки, Подстаканник |
| Максимально допустимый вес | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Механизм складывания | Книжка |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Система амортизации | Пружины |
| Состояние | Новое |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Цвет | Черный |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Ширина спального места | 32 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-04-19
Замовили прогулянковий візок, приїхав за добу😅 дуже задоволені🥰 що візочком, що швидкою відправкою👍🏻 рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили2022-09-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець


