
Дитячий беговел 12 дюймів Corso (сталева рама, ручне гальмо, підставка для ніжок, підніжка) 87015 Чорно-червоний
Продавець: Круті тачки
1 898 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 87015
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий беговел 12 дюймів Corso (сталева рама, ручне гальмо, підставка для ніжок, підніжка) 87015 Чорно-червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Уцінка! Дитячий беговел 12 дюймів Corso (сталева рама, ручне гальмо, підставка, підніжка) 28631 Рожевий

Дитячий беговел 12 дюймів (надувн.колеса, алюмінієва рама) Corso Skip Jack 95112 Чорно-зелений

Дитячий беговел 12 дюймів (надувн.кіл, алюм.обод, магнієва рама) PROFI KIDS HUMG1207A-2 Червоно-білий

Дитячий беговел 12 дюймів (колеса EVA, ручне гальмо, дзвінок) BALANCE TILLY Eclipse T-21254/1 Green Зелений
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Corso |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Длина | 82 см |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-05-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-05-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна


