
Дитячий беговел 12 дюймів (надувн.колеса, алюмінієва рама) Corso Skip Jack 95112 Чорно-зелений
Продавець: Круті тачки
2 510 ₴3 303 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 95112
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий беговел 12 дюймів (надувн.колеса, алюмінієва рама) Corso Skip Jack 95112 Чорно-зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Уцінка! Дитячий беговел 12 дюймів Corso (сталева рама, ручне гальмо, підставка, підніжка) 28631 Рожевий

Дитячий беговел 12 дюймів (надувн.кіл, алюм.обод, магнієва рама) PROFI KIDS HUMG1207A-2 Червоно-білий

Дитячий беговел 12 дюймів (колеса EVA, ручне гальмо, дзвінок) BALANCE TILLY Eclipse T-21254/1 Green Зелений

Дитячий беговел 12 дюймів Corso (сталева рама, ручне гальмо, підставка для ніжок, підніжка) 87015 Чорно-червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Corso |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 52 см |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Длина | 93 см |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 45 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Задний |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 41 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-08-24
Дякую за швидке відправлення, дуже ввічлива оператор, гарне обслуговування. Дитині дуже сподобався біговіл)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-01
Біговел хороший( проте має, декілька замітних царапин на рамі, може і пошкодилось під час пересилки🤔🤷♀️) ціна приємна, син дуже щасливий. Як буде у використанні не знаю. Магазин рекомендую, продавці ввічливі, попри погану мережу намагалися зв'язатися дуже швидко та вчасно все відправити. Було би 5⭐️ але ті царапини то тверді 4+... Якщо потрібно буде ще щось для сина, то обов'язково замовлю тут...
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


