
Дитячий беговел 12 дюймів (надувн.кіл, алюм.обод, магнієва рама) PROFI KIDS HUMG1207A-2 Червоно-білий
Продавець: Круті тачки
1 918 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HUMG1207A-2 K30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий беговел 12 дюймів (надувн.кіл, алюм.обод, магнієва рама) PROFI KIDS HUMG1207A-2 Червоно-білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Уцінка! Дитячий беговел 12 дюймів Corso (сталева рама, ручне гальмо, підставка, підніжка) 28631 Рожевий

Дитячий беговел 12 дюймів (надувн.колеса, алюмінієва рама) Corso Skip Jack 95112 Чорно-зелений

Дитячий беговел 12 дюймів (колеса EVA, ручне гальмо, дзвінок) BALANCE TILLY Eclipse T-21254/1 Green Зелений

Дитячий беговел 12 дюймів Corso (сталева рама, ручне гальмо, підставка для ніжок, підніжка) 87015 Чорно-червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.3 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Длина | 87 см |
| Количество колес беговела | 2 |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 44 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-20
Переваги
Актуальна ціна


