
Дитячий беговел 12 дюймів (колеса EVA, обід пластик, дзвінок) BALANCE TILLY Tornado T-21255/3 Yellow Жовтий
Продавець: Круті тачки
1 700 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T-21255/3 Yellow
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий беговел 12 дюймів (колеса EVA, обід пластик, дзвінок) BALANCE TILLY Tornado T-21255/3 Yellow Жовтий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Уцінка! Дитячий беговел 12 дюймів Corso (сталева рама, ручне гальмо, підставка, підніжка) 28631 Рожевий

Дитячий беговел 12 дюймів (надувн.колеса, алюмінієва рама) Corso Skip Jack 95112 Чорно-зелений

Дитячий беговел 12 дюймів (надувн.кіл, алюм.обод, магнієва рама) PROFI KIDS HUMG1207A-2 Червоно-білий

Дитячий беговел 12 дюймів (колеса EVA, ручне гальмо, дзвінок) BALANCE TILLY Eclipse T-21254/1 Green Зелений
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tilly |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.05 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Надувные колеса | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Желтый |
💬 Відгуки покупців (1)
2022-09-24
замовляли велобіг. дуже приємна дівчина швидко передзвонила, пояснила все. підказали, скільки буде коштувати доставка Новою поштою. відправили наступного дня, як і обіцяли. зовсім без передплати. велобіг був у фірмовій коробці. дуже сподобався дитині. все справне та гарне
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


