
Дитячий електромобіль джип Баггі (пульт 2,4G, 2 мотори 240W, акум 24V7Ah, EVA) M 4920EBLR-3 Червоний
Продавець: Круті тачки
22 153 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4920EBLR-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль джип Баггі (пульт 2,4G, 2 мотори 240W, акум 24V7Ah, EVA) M 4920EBLR-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий електромобіль Джип Mercedes-Benz на потужних моторах та пультом керування Bambi M 5898EBLR-1 Білий

Дитячий електромобіль Джип Toyota з музикою та світловими ефектами Bambi M 4968EBLR-8(24V) Рожевий

Дитячий електромобіль Джип Lamborghini з пультом управління та MP3 музикою Bambi M 6024EBLR-8(24V) Рожевий

Дитячий електромобіль Джип Mercedes-AMG з музикою та світловими ефектами Bambi M 4280EBLR-1 Білий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 2 |
| Максимальная скорость | 8 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 60 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 24 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Особенности | Ремни безопасности, Амортизатор, MP3-разъем, Регулятор громкости, Передние фары, Звуковые эффекты |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Багги |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-01
Спасибо большое за посилку ,все понравилось
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


