
Дитячий електромобіль Джип Toyota (4 мотори 80W, 1аккум. 24V7AH, музика, світло) Bambi M 4968EBLR-3(24V) Червоний
Продавець: Круті тачки
16 545 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4968EBLR-3(24V)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль Джип Toyota (4 мотори 80W, 1аккум. 24V7AH, музика, світло) Bambi M 4968EBLR-3(24V) Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий електромобіль Джип Mercedes-Benz на потужних моторах та пультом керування Bambi M 5898EBLR-1 Білий

Дитячий електромобіль Джип Toyota з музикою та світловими ефектами Bambi M 4968EBLR-8(24V) Рожевий

Дитячий електромобіль Джип Lamborghini з пультом управління та MP3 музикою Bambi M 6024EBLR-8(24V) Рожевий

Дитячий електромобіль Джип Mercedes-AMG з музикою та світловими ефектами Bambi M 4280EBLR-1 Білий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 2 |
| Максимальная скорость | 7 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Марка | Toyota |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 80 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Особенности | Световые эффекты, Регулятор громкости, Зеркала заднего вида, Мелодии, Ремни безопасности, Звуковые эффекты, Открывающиеся дверцы, Передние фары |
| Передачи | 2 скорости вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Джип |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-24
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


