
Дитячий квадроцикл на акумуляторі (2 мотори по 45W, EVA, MP3, TF, USB) Bambi M 3156EBLR-10 Хакі
Продавець: Круті тачки
11 172 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3156EBLR-10 K20
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий квадроцикл на акумуляторі (2 мотори по 45W, EVA, MP3, TF, USB) Bambi M 3156EBLR-10 Хакі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-2 Чорний

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з світлом та музикою Bambi M 4137EL-1 Білий

Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-1 Білий

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 5031EBLRS-4 Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 68 см |
| Длина | 100 см |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | Резина |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | MP3-разъем, Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты, Регулятор громкости, Передние фары |
| Передачи | 1 скорость вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 68 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-05-25
спасибо ❤️ дети в восторге,пока все устраивает и соответствует с описанием (особенно понравился пульт управления)
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


