
Каталка-толокар із батьківською ручкою Bambi M 3503B-6 Жовтий | Каталка-толокар з батьківською ручкою
Продавець: Круті тачки
2 350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3503B-6
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Каталка-толокар із батьківською ручкою Bambi M 3503B-6 Жовтий | Каталка-толокар з батьківською ручкою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каталка-толокар із батьківською ручкою (музика, світло, USB, bluetooth) Квадроцикл Bambi M 5782EL-3 Червоний

Уцінка! Каталка-толокар із батьківською ручкою Bentley Bambi M 3901LM-2 Чорний матовий| Толокар з батьківською ручкою

Каталка-толокар із батьківською ручкою Bambi (музика, світло, підсклянник, MP3, BLUETOOTH) M 6254EL-1 Біла

Уцінка! Каталка-толокар із батьківською ручкою (музика, світло, на батарейці) Bambi M 4231L-2 Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 89.5 см |
| Длина | 68 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Ручка для родителей, Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 28 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-08-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2022-11-14
Швидко відправили 👌Думаю дитині сподобається машинка 😍 Дякую за співпрацю.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


