
Каталка-толокар із батьківською ручкою Bambi (музика, світло, підсклянник, MP3, BLUETOOTH) M 6254EL-1 Біла
Продавець: Круті тачки
1 759 ₴2 377 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6254EL-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар із батьківською ручкою Bambi (музика, світло, підсклянник, MP3, BLUETOOTH) M 6254EL-1 Біла». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каталка-толокар із батьківською ручкою (музика, світло, USB, bluetooth) Квадроцикл Bambi M 5782EL-3 Червоний

Уцінка! Каталка-толокар із батьківською ручкою Bentley Bambi M 3901LM-2 Чорний матовий| Толокар з батьківською ручкою

Уцінка! Каталка-толокар із батьківською ручкою (музика, світло, на батарейці) Bambi M 4231L-2 Чорний

Каталка-толокар із батьківською ручкою (музика, поворот передніх коліс 360) Bambi Z 321-8 Малиновий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 90 см |
| Длина | 75 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты, Ручка для родителей, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 36 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-09
Переваги
Швидко відправили


