
Каталка-толокар із батьківською ручкою (музика, поворот передніх коліс 360) Bambi Z 321-8 Малиновий
Продавець: Круті тачки
2 046 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Z 321-8 K10
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар із батьківською ручкою (музика, поворот передніх коліс 360) Bambi Z 321-8 Малиновий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каталка-толокар із батьківською ручкою (музика, світло, USB, bluetooth) Квадроцикл Bambi M 5782EL-3 Червоний

Уцінка! Каталка-толокар із батьківською ручкою Bentley Bambi M 3901LM-2 Чорний матовий| Толокар з батьківською ручкою

Каталка-толокар із батьківською ручкою Bambi (музика, світло, підсклянник, MP3, BLUETOOTH) M 6254EL-1 Біла

Уцінка! Каталка-толокар із батьківською ручкою (музика, світло, на батарейці) Bambi M 4231L-2 Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.2 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 84.5 см |
| Длина | 84.5 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Ручка для родителей |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 45.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-01
Спасибо, всё очень хорошо ❤️!



