
Каталка-толокар машинка з мотором батьківською ручкою Bambi M 6123EBLR-4 Синій
Продавець: Круті тачки
2 823 ₴3 714 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6123EBLR-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар машинка з мотором батьківською ручкою Bambi M 6123EBLR-4 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каталка-толокар машинка з мотором квадроцикл (пульт, музика, світло) Bambi M 5901EBLR-7 Помаранчевий

Каталка-толокар машинка з мотором батьківською ручкою Квадроцикл Bambi 6274EBLR-5 Зелений

Каталка-толокар машинка з мотором Трактор (з причепом, музика, світло) Bambi M 6153B-5 Зелений

Каталка-толокар машинка з мотором Lamborghini з батьківською ручкою Bambi M 3591L-1 Білий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 31 см |
| Длина | 68.5 см |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 37.5 см |
| Количество аккумуляторов | 1 шт. |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Время зарядки | 8.0 |
| Материал колес | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Пластик |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Зарядное устройство | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Максимальная скорость | 3.0 |
| Количество двигателей | 1 шт. |
| Мощность двигателя | 25.0 |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 |
| Тип | Электромобиль |
| Емкость аккумулятора | 4.5 |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-21
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


