
Каталка-толокар машинка з мотором батьківською ручкою Квадроцикл Bambi 6274EBLR-5 Зелений
Продавець: Круті тачки
3 044 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6274EBLR-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Каталка-толокар машинка з мотором батьківською ручкою Квадроцикл Bambi 6274EBLR-5 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каталка-толокар машинка з мотором квадроцикл (пульт, музика, світло) Bambi M 5901EBLR-7 Помаранчевий

Каталка-толокар машинка з мотором Трактор (з причепом, музика, світло) Bambi M 6153B-5 Зелений

Каталка-толокар машинка з мотором Lamborghini з батьківською ручкою Bambi M 3591L-1 Білий

Каталка-толокар машинка з мотором батьківською ручкою Bambi M 6123EBLR-4 Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.3 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 89 см |
| Длина | 91 см |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 38 см |
| Количество аккумуляторов | 1 шт. |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Время зарядки | 10.0 |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Зарядное устройство | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Диаметр передних колес | 190 мм |
| Диаметр задних колес | 190 мм |
| Максимальная скорость | 5.0 |
| Количество двигателей | 1 шт. |
| Мощность двигателя | 25.0 |
| Максимально допустимая нагрузка | 23 |
| Тип | Электромобиль |
| Емкость аккумулятора | 4.0 |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-19
Обслуговування на рівні. Толокар зібрав підліток без проблем. Малеча задоволена.В машинці є звукові ефекти, завантаженні мелодії, а також є роз'єм під флешку. Продавець додав флешку в замовлення .Дитина 2.5 рочки швидко розібралася із керуванням і вже через пів години їздила самостійно. В наявності є батьківська ручка і пульт керування. Тому підійде навіть для дітей меншого віку.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


