
Каталка-толокар машинка з мотором Трактор (з причепом, музика, світло) Bambi M 6153B-5 Зелений
Продавець: Круті тачки
1 993 ₴2 658 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6153B-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар машинка з мотором Трактор (з причепом, музика, світло) Bambi M 6153B-5 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каталка-толокар машинка з мотором квадроцикл (пульт, музика, світло) Bambi M 5901EBLR-7 Помаранчевий

Каталка-толокар машинка з мотором батьківською ручкою Квадроцикл Bambi 6274EBLR-5 Зелений

Каталка-толокар машинка з мотором Lamborghini з батьківською ручкою Bambi M 3591L-1 Білий

Каталка-толокар машинка з мотором батьківською ручкою Bambi M 6123EBLR-4 Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.7 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 44 см |
| Длина | 55 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спецтехника |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 32 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-27
Швидко надіслали, все працює, дитина задоволена
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


