
Каталка-толокар машинка з мотором Lamborghini з батьківською ручкою Bambi M 3591L-1 Білий
Продавець: Круті тачки
3 809 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3591L-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Каталка-толокар машинка з мотором Lamborghini з батьківською ручкою Bambi M 3591L-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каталка-толокар машинка з мотором батьківською ручкою Bambi M 6123EBLR-4 Синій

Каталка-толокар машинка з мотором Mercedes Bambi M 3853-2 Чорний

Каталка-толокар машинка з мотором квадроцикл (пульт, музика, світло) Bambi M 5901EBLR-7 Помаранчевий

Каталка-толокар машинка з мотором батьківською ручкою Квадроцикл Bambi 6274EBLR-5 Зелений
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.8 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 87 см |
| Длина | 73 см |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 45 см |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Время зарядки | 8 |
| Емкость аккумулятора | 5 |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт. |
| Количество двигателей | 1 шт. |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 |
| Марка | Lamborghini |
| Материал колес | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Передачи | 1 скорость вперед |
| Совместимость с маркой | Lamborghini |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Легковой автомобиль |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-14
Дякую ♥️, брала онуку на подарунок, гадаю буде задоволений.Було гарно запаковано ,перевірили все робоче.Сподіваюсь на довгу експлуатацію!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-02
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-03-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


