
Каталка-толокар машинка з мотором Mercedes Bambi M 3853-2 Чорний
Продавець: Круті тачки
6 383 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3853EL-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар машинка з мотором Mercedes Bambi M 3853-2 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каталка-толокар машинка з мотором квадроцикл (пульт, музика, світло) Bambi M 5901EBLR-7 Помаранчевий

Каталка-толокар машинка з мотором батьківською ручкою Квадроцикл Bambi 6274EBLR-5 Зелений

Каталка-толокар машинка з мотором Трактор (з причепом, музика, світло) Bambi M 6153B-5 Зелений

Каталка-толокар машинка з мотором Lamborghini з батьківською ручкою Bambi M 3591L-1 Білий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 88 см |
| Длина | 86 см |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 40 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Тип кузова | Джип |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | Резина |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Передачи | 1 скорость вперед |
| Зарядное устройство | Да |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Материал корпуса | Пластик |
| Максимально допустимая нагрузка | 90 |
| Тип | Электромобиль |
| Количество аккумуляторов | 1 шт. |
| Мощность двигателя | 15.0 |
| Время зарядки | 8.0 |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Емкость аккумулятора | 4.5 |
💬 Відгуки покупців (1)
2022-09-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


