
Коляска для ляльок універсальна FiVEoNiNE (трансформер 2в1) T738004 Персикова
Продавець: Круті тачки
1 848 ₴2 497 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: T738004
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Коляска для ляльок універсальна FiVEoNiNE (трансформер 2в1) T738004 Персикова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 680 мм |
| Длина | 640 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Металл, Пластик |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 410 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-25
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна2025-09-11
Мені сподобалося, швидко відреагували і відправили☑️
2025-08-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






