
Надувне двоспальне ліжко Intex 64164 NP Бежевий (152-203-51см) з вбудованим електричним насосом
Продавець: Круті тачки
2 677 ₴3 522 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64164 NP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувне двоспальне ліжко Intex 64164 NP Бежевий (152-203-51см) з вбудованим електричним насосом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велюрова надувне двоспальне ліжко Bestway 6712Y із вбудованим насосом 203х152х36 см Синій

Надувне двоспальне ліжко Bestway 67923 (226-152-84) з вбудованим електричним насосом, велюровий матрац

Надувне двоспальне ліжко Intex 64490 ND Сірий (152-203-51) з вбудованим електричним насосом

Надувне двоспальне ліжко (з підголовником, з вбудованим насосом, розмір 203х152х42см) Intex 64136 NP
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Боковые стенки изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 10 кг |
| Длина | 2030 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Руководство по эксплуатации | Да |
| Состояние | Новое |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Бежевый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 1520 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-12-21
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2024-08-12
За пів години десь може менше передзвонили після оплати
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


