
Надувне двоспальне ліжко Intex 64448 Сірий (152 х 236 х 86 см) з вбудованим електричним насосом
Незалежний AI-аналіз 25 відгуків покупців для «Надувне двоспальне ліжко Intex 64448 Сірий (152 х 236 х 86 см) з вбудованим електричним насосом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Надувне двоспальне ліжко (152х206х46см, вбудований електричний насос 220V) Intex 64126

Надувне двоспальне ліжко Intex 64164 NP Бежевий (152-203-51см) з вбудованим електричним насосом

Надувне двоспальне ліжко Bestway 67614 (203-152-56) з вбудованим електричним насосом, велюровий матрац

Надувне двоспальне ліжко Bestway 67923 (226-152-84) з вбудованим електричним насосом, велюровий матрац
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Боковые стенки изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Вес | 12.2 кг |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 2360 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 270 кг |
| Нижняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Руководство по эксплуатации | Да |
| Состояние | Новое |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Серый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 1520 мм |
💬 Відгуки покупців (25)
Якість супер! Відправка швидка, також обслуговування на вищому рівні. Ліжком задоволена 🥰
Чудове ліжко! Швидка доставка, гарна якість і приємна ціна. Рекомендую.
Дуже гарний товар !
Прийшов мені матрац,дуже суперовий,на 2 день трошки підпускає,зовсім трошки,але він шикарний
Дуже зручне та комфортне ліжко, по розміру як звичайне двоспальне
Купив надувне ліжко задоволений!
Диван дуже гарний виручив
Замовляли ліжко ,відправили швидко,все як в описі ,все чудово ,якість гарна,швидка доставка ,сама низька ціна на Промі☝️рекомендую !
Матрац бомба👍✌️, дуже задоволена своєю покупкою!!!



