
Надувне ліжко з підголовником та вбудованим електронасосом (152-203-42см) Intex 64124 ND
Продавець: Круті тачки
1 996 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 64124 ND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Надувне ліжко з підголовником та вбудованим електронасосом (152-203-42см) Intex 64124 ND». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 9 кг |
| Высота | 420 мм |
| Длина | 2030 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 272 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1520 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-30
2024-07-02
2024-06-05






