
Надувне ліжко з вбудованим електронасосом (151-203-42 см.) Intex 64136
Продавець: Круті тачки
1 793 ₴2 423 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 64136
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Надувне ліжко з вбудованим електронасосом (151-203-42 см.) Intex 64136». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Двоспальне надувне ліжко з вбудованим електронасосом для відпочинку 152x203x42 см Intex 64124 чорний надувний матрац

Надувне ліжко з підголовником та вбудованим електронасосом (152-203-42см) Intex 64124 ND

Надувне ліжко з вбудованим електронасосом (ремкомплект, 203-152-46 см.) Bestway 67630 Сіро-синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 420 мм |
| Длина | 2030 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 272 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 1520 мм |
💬 Відгуки покупців (9)
2025-07-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-30
Товар якісний.Швидко зв'язались і відправили.Ціна-супер.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-28
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-07-22
Дуже дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-20
І нема до чого придертись
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-19
За таку ціну не погана якість.Пару днів користуємося поки недоліків не має.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-14
Замовляли надувне ліжко ,якість чудова ,доставили швидко . Рекомендую продавця.
2025-07-13
Дякуємо,посилочка прийшла вчасно,гарно запаковано,без пошкоджень,замовленням дуже задоволені і ми і діти,особливо молодша донька,раджу цей сайт,доброзичливі консультанти,речі якісного виробництва
2025-07-02
Все ідеально. Рекоменлую 🫶
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


