
Надувне ліжко з вбудованим електронасосом (ремкомплект, 203-152-46 см.) Bestway 67630 Сіро-синій
Продавець: Круті тачки
2 691 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 67630
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне ліжко з вбудованим електронасосом (ремкомплект, 203-152-46 см.) Bestway 67630 Сіро-синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 2030 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 295 кг |
| Ремонтный комплект | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 1520 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-10
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





