
Надувний матрац велюр Bestway (підголовник, вбудований насос 220V, 191-137-22 см) 67462 Чорний
Продавець: Круті тачки
2 027 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 67462
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувний матрац велюр Bestway (підголовник, вбудований насос 220V, 191-137-22 см) 67462 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Двомісний надувний матрац велюровий 203 x 183 x 23 см без насоса з підголівником Intex 64144 Чорний

Надувний матрац велюр двомісний (182-203-25см, підголовник) Intex 64144

Надувний матрац велюр Bestway (203 х 152 х 25 см, ремкомплект) 6713N

Надувний матрац велюр із вбудованим електронасосом Bestway (191-97-36 см.) BW 67723
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Боковые стенки изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | полуторный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Подушка-подголовник | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1370 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-01
2024-08-04
Переваги
Гарне обслуговування


