
Надувний матрац велюр двомісний (182-203-25см, підголовник) Intex 64144
Продавець: Круті тачки
1 357 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 64144
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Надувний матрац велюр двомісний (182-203-25см, підголовник) Intex 64144». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Двомісний надувний матрац велюровий 203 x 183 x 23 см без насоса з підголівником Intex 64144 Чорний

Надувний матрац велюр Bestway (203 х 152 х 25 см, ремкомплект) 6713N

Надувний матрац велюр Bestway (підголовник, вбудований насос 220V, 191-137-22 см) 67462 Чорний

Надувний матрац велюр із вбудованим електронасосом Bestway (191-97-36 см.) BW 67723
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 6.2 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 2030 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Максимально допустимая нагрузка | 272 кг |
| Подушка-подголовник | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1820 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2025-05-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-19
Переваги
Актуальний опис2024-06-27
2024-06-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


